26-29.06.2023

26-29.06.2023

+48 32 2371046
+48 32 2371394
Akademicka 16, 44-100 Gliwice
Image

Zapraszamy naszych partnerów biznesowych do aktywnego uczestnictwa w konferencji w charakterze sponsora, wystawcy oraz organizatora wycieczki tematycznej do swoje siedziby.

 

Informacje dla sponsorów

Konferencja Polish Control Conference jest najważniejszym wydarzeniem z obszaru automatyki, robotyki i dziedzin pokrewnych w 2023 r. w Polsce. Dlatego stanowi ona doskonałą okazję dla firm związanych z tymi obszarami do zaprezentowania swoich osiągnięć i gamy swoich produktów.

Zostanie sponsorem konferencji Polish Control Conference daje możliwość zbudowania i wzmocnienia rozpoznawalności produktów sponsora i jego marki wśród uczestników, którymi będą nie tylko przedstawiciele środowiska naukowego, ale również otoczenia społeczno-gospodarczego Politechniki Śląskiej, a zatem chłonnego śląskiego rynku.

 

Sponsor/pakiet i cena

Diamentowy

20 000 zł

Platynowy

15 000 zł

Złoty

12 000 zł

Srebrny

9 000 zł

Brązowy

6 000 zł

Umieszczenie logo sponsora na stronie konferencji i w materiałach drukowanych publikowanych po wniesieniu opłaty sponsorskiej

x

x

x

x

x

Możliwość umieszczenia roll-upu w holu konferencji

x

x

x

x

x

Możliwość wystawienia własnego stoiska w holu w konferencji (za dodatkową opłatą w wysokości 2000 zł za powierzchnię ok. 5m2

x

x

x

x

x

Liczba zawartych opłat konferencyjnych

2

2

1

1

1

Możliwość umieszczenia reklamy sponsora w programie konferencji

x

x

x

x

Możliwość zamieszczenia zwięzłej informacji o sponsorze na stronie konferencji

x

x

x

x

Możliwość umieszczenia materiałów reklamowych sponsora w torbach uczestników

x

x

x

Tytuł partnera konferencji, wymienienie podczas uroczystości otwarcia i zamknięcia

x

x

Możliwość umieszczenia w programie konferencji wycieczki do siedziby firmy, zorganizowanej na koszt sponsora

x

x

Możliwość umieszczenia roll-upu w auli głównej podczas uroczystości otwarcia, zamknięcia i referatów plenarnych

x

x

Możliwość zorganizowania równoległej sesji tematycznej

x

Możliwość wręczenia do 3 wyróżnień autorom referatów konferencji zaaprobowanym przez Przewodniczącego Komitetu Naukowego

x

Możliwość krótkiego wystąpienia (do 3 min.) podczas uroczystej kolacji

x

Wystawcy:

Koszt stoiska ok. 5m2 – 3 000 zł. Istnieje możliwość wynajmu stoiska o większej powierzchni za uzgodnioną z organizatorami cenę. Stoisko zawiera co najmniej ściankę, dwa krzesła, zasilanie elektryczne.

Studenckie Koła Naukowe i zespoły realizujące projekty PBL związane z tematyką konferencji:

Bezpłatna powierzchnia ok. 5m2 (w przypadku liczby zgłoszeń przekraczających możliwości wystawiennicze, organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wyboru kół i zespołów projektowych)

Zespoły realizujące projekty międzynarodowe lub krajowe, zamierzające zorganizować sesję naukową lub spotkanie projektowe: bezpłatnie pod warunkiem wniesienia co najmniej 10 opłat konferencyjnych; w przeciwnym przypadku koszt od 3 000 zł.

Zespoły planujące zorganizować spotkanie brokerskie w związku z zamiarem ubiegania się o realizację projektu: bezpłatnie pod warunkiem wniesienia co najmniej 6 opłat konferencyjnych; w przeciwnym przypadku koszt od 3 000 zł.

W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z komitetem organizacyjnym pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Edu4Industry
Quanser
Fujitsu
EMT-SYSTEMS
AIUT
Euvic
Image
Centrum Edukacyjno-Kongresowe
Stanisława Konarskiego 18B
44-100 Gliwice